Catalog Number 2090-24NC
Qty
Minimum Order 36 Rolls
Order Increment 36 Rolls
Imperial Metric
Weight 0.31 lbs
Width 4.69016 in
Length 4.69 in
Height 0.94 in
Shipping Dimensions
Weight 11.785 lb
Length 15.18661 in
Width 10.43661 in
Height 6.18661 in
Color Blue
PRODUCT FAQ
  1. Of course! Feel free to ask me anything about 3M's ScotchBlue™ Original Painter's Tape 2090-24NC, 0.94 in x 60 yd (24mm x 54.8m).