Catalog Number UR10-2PK-1E
Product Number UR10-2PK-1E
  • EXCLUSIVE TECHNOLOGY: Designed with Filtrete 3-in-1 technology to pull in and trap unwanted particles, allowing cleaner air to flow through (Compared to MERV 12 minimum filter requirements; microparticles are 0.3 – 1.0 in size)
  Add to cart
On it's way to you May 21
Qty
Minimum Order 1 Pack
Order Increment 1 Pack
  Outstanding Air Filteration
  Perfect for Offices
  Fast Shipping
  Lowest Price Per Item
Product Dimensions
Imperial Metric
Weight 0.812 lbs
Width 11.77953 in
Length 1.68819 in
Height 11.81299 in
Shipping Dimensions
Weight 1.243 lb
Length 12.3748 in
Width 13 in
Height 2.5 in