Catalog Number 111H-SQ-48
Product Number 111H-SQ-48
  • IDEAL FOR PAINTED DRYWALL: One of the most commonly used surfaces
  • STRONG BOND: Delivers a strong, permanent bond on contact
  • SURFACES: Designed for Painted Drywall, Finished Wood, Metal, Acrylic, Tile and Glass
  • INDOOR USE: Application temperature 50°F to 100°F
  • EASY TO APPLY DESIGN: Great for do-it-yourself projects
  Add to cart
On it's way to you May 22
Qty
Minimum Order 24 Packs
Order Increment 24 Packs
  Easy To Use
  Durable
  Global Shipping
  Industry Low Price
Product Dimensions
Imperial Metric
Weight 0.072 lbs
Width 4 in
Length 1 in
Height 6 in
Shipping Dimensions
Weight 2.143 lb
Length 12 in
Width 7.8 in
Height 4.8 in