Catalog Number FPL21-2PK-24
Product Number FPL21-2PK-24
  • MAKE YOUR HOME YOUR SANCTUARY: The 3-month pleated 1” Filtrete™ Basic AC Furnace Air Filter helps capture unwanted particles from your household air to contribute to a cleaner, fresher home environment
  Add to cart
On it's way to you May 22
Imperial Metric
Weight 0.5623 lbs
Width 18 in
Length 1 in
Height 24 in
Shipping Dimensions
Weight 15.392 lb
Length 18.3748 in
Width 16 in
Height 24.75 in
PRODUCT FAQ
  1. Certainly! Feel free to ask me anything about the 3M Filtrete™ Flat Panel Air Filter FPL21-2PK-24, 18 in x 24 in x 1 in (45.7 cm x 60.9 cm x 2.5 cm)!