Catalog Number FC12-BN-ES
Product Number FC12
Command Damage-Free Hanging, Holds Strongly, Removes Cleanly.
  • INCLUDES - 1 medium hook and 2 adhesive strips; 1 medium hook holds 3 lbs
  Add to cart
On it's way to you May 22
Qty
Minimum Order 20 Assortments
Order Increment 20 Assortments
  Easy To Use
  Secure Bond
  Fast Shipping
  Industry Low Price
Product Dimensions
Imperial Metric
Weight 0.153 lbs
Width 3.87992 in
Length 1.3748 in
Height 6-3/4 in
Thickness 1.247 in
Shipping Dimensions
Weight 3.49 lb
Length 12 in
Width 8.4 in
Height 6.4 in